Çataklı Enerji sertifika konularına açıklık getiriyor!

Konuya girmeden önce her daim önümüze çıkan en önemli soruya göz gezdirecek olursak;

Özgeçmişinizde kaç sertifika var?

Bu soru, iş bulma süreciyle ilgili son 20 yılın en önemli sorusu haline gelmiş bulunmaktadır. Özgeçmiş hazırlarken doğum tarihinizden üniversitede aldığınız ödüle kadar her şeyi yazarsınız. Yeteneklerinizi, özel becerilerinizi ve diğer alanları doldurursunuz ama sertifikalar alanı boş gözüküyorsa İK departmanı açısından bu hiç hoş olmaz.

Sertifikalar iş bulma sürecinde artık hayati derecede önem taşımaktadır. Çünkü insan kaynakları departmanı sizin sürekli eğitime inandığınızı görmek istemektedir.Kişisel gelişim hiçbir zaman bitmez. İş hayatında aktif bir şekilde rol alabilmek için kişisel gelişimi her zaman ön plana çıkarabilmek önemlidir.

Okulu bitirdikten sonra veya kendi işinizin başındayken sektöre, eğitimlere devam ettiğinizi dünyaya adapte olduğunuzu kendinizi geliştirdiğinizi göstermeniz gerekmektedir. Bu sayede hem işe alım uzmanlarının hem de müşterilerinizin güvenini kazanırsınız.

Bazen yeni bilgiler edinmek, mesleki becerilerimizi geliştirmek bazen de kişisel gelişimimizi tamamlamak için eğitimlere katılırız. Ancak profesyonel yetkinlikler kazanmak için doğrulanmış sertifikalara ihtiyacınız vardır.

İşte bu noktada devreye giren Çataklı Enerji sağladığı olanaklar sayesinde Almanya onaylı sertifikalarıyla özgeçmişinizde fark yaratmaya ve iş hayatınızda önemli bilgi ve becerileri sağlamanıza yardımcı olacaktır.Çataklı enerji eğitimleriyle  DGS ile Valentin Software’den alacağınız katılım sertifikalarıyla, enerji sektörüyle ilgili bilgi birikimini bir üst seviyeye taşımış olacaksınız.